siyah saça ışıltı

Siyah Saça Işıltı İçin Çok Yakışan 10 Renk

Saç renginde bu zamanada kadar hiç değişiklik yapmamış, siyah ve doğal saç rengine sahip olan kişiler bazen dip rengini değiştirmeden siyah saça ışıltı yaptırarak, saçlarında farklı bir görüntüye ve düz siyah rengin verdiği sertliği yok ederek, biraz daha yumuşak bir görünüme kazanmak isteyebilirler.

Bu yazımızda siyah saçahangi renk ışıltı gider, siyah saça ışıltı nasıl olur ve siyah saça ışıltı modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Siyah Saça Hangi Renk Işıltı Atılır?

Siyah saç ile kombine olan tonlar arasında kumral, kızıl, gri, kahverengi ve diğer sıcak tonlar siyah saça ışıltı yaptırırken tercih edilen renkler arasındadır.

Siyah Saça Işıltı nasıl Yapılır?

Siyah saça ışıltı atmak isteyen kişiler için, öncelikli olarak profesyonel kuaför salonlarından destek almaları önerilir, ancak kendisi uygulama yapmak isterse eğer, ombre veya gölgelendirme tekniklerini uygulayarak, siyah saçlarınıza ışıltı atabilirsiniz.

Siyah Saça Işıltı Modelleri

Siyah saç renginde değişikliğe gitmek isteyen ve siyah saç arası ışıltı yaptırmak isteyen kişiler için, siyah saça ne renk ışıltı olur ve hangi renkler ile uyum yakalanacağını aşağıda resimler halinde listeliyoruz.

Doğal Işıltı

siyah saça doğal ışıltı
siyah saça doğal ışıltı

Siyah saç rengine sahip olan ve siyah saça ışıltı atmak isteyen kişiler, doğal görüntülerinin kaybolmaması, boyalı bir görünüm istememelerinden dolayı siyah saça doğal ışıltı yaptırabilirler. Siyah saçlarınız için çok fazla açma işlemi ve paketleme işlemi yapılmadan, saç aralarından ufak miktarda tutamlar boyanarak, siyah saçlarınıza doğal ışıltı ve gölgeler yaptırabilirsiniz.

Sarı Işıltı

siyah saça sarı ışıltı
siyah saça sarı ışıltı

Siyah ve sarı her ne kadar zıt gibi görünse de, saç boyama işlemlerinde yapılan balyaj ve gölgelendirme tekniklerinde kullanılan geçiş boyalarıyla birlikte, siyah saça sarı paket atılması mümkündür ve fotoğrafda göründüğü gibi oldukça şık ve modern bir görünüm kazandırmaktadır.

Siyah saça sarı ışıltı yaptırarak, aylık olarak dip boya yaptırma işleminden kurtulabilir, hem de dışarıdan bakıldığında siyah saçın vermiş olduğu sert görüntüden kurtulabilirsiniz.

Karamel Işıltı

siyah saça karamel ışıltı
siyah saça karamel ışıltı

Esmer kişilere en çok yakışan tonlardan olan karamel tonları, siyah saçlarda doğal geçişler ile beraber mükemmel bir uyum sağlıyor. Saç renginizi tamamen değiştirmeden, siyah saça karamel ışıltı veya ombre yaptırarak yeni saçlarınızla tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Gri Işıltı

siyah saça gri ışıltı
siyah saça gri ışıltı

Geçtiğimiz senelerde oldukça popüler olan gri renkler, hala tercih edilen renkler arasındadır. Siyah ile gri saç renginin uyumu, siyah saça gri ışıltı işlemi yapılarak harika sonuçlar elde etmemize olanak sağlıyor.

Kahverengi Işıltı

siyah saça kahverengi ıştıltı
siyah saça kahverengi ıştıltı

Saçlarını tamamen boyatmak istemeyen, ancak biraz da farklılık olmasını isteyen kişilerin tercih ettiği tonlar arasında olan kahverengi, siyah saça ışıltı yaptıran kadınların arasında en çok tercih edilen renkler arasında olup, siyah saça kahverengi ışıltı ile birlikte, göz renginiz daha da ön plana çıkacaktır.

Kumral Işıltı

siyah saça kumral ışıltı
siyah saça kumral ışıltı

Saç rengini komple değiştirmek ve sürekli dip boyası yaptırmak istemeyen kişiler siyah saça kumral ışıltı yaptırarak doğal dip rengine dokunmadan saçlarına farklı bir görünüm kazandırmaları mümkündür.

Sıcak Işıltı

siyah saça sıcak ışıltı
siyah saça sıcak ışıltı

Siyah saç renginde ufak değişikliklere gitmek isteyen ve sıcak tonları seven kişiler için siyah saça sıcak ışıltı, en tercih edilen tonlar arasında olup, siyah saç rengini açma esnasında çok fazla işlem gerektirmeden, erkenden sonuç almanıza olanak sağlar.

Siyah saç rengini açarken sıcaktan soğuğa doğru açıldığı için, kısa sürede istediğiniz renge sahip olacaksınız.

Bu sayede hem saçlarınız zarar görmez, hemde işlem vakti oldukça kısa olur.

Kızıl Işıltı

siyah saça kızıl ışıltı
siyah saça kızıl ışıltı

Siyah saç rengine en kombine renk olan kızıl, siyah saça kızıl ışıltı yaptırarak harika ve ateşli bir görünüm kazandırıyor. Esmer ten rengine sahip olan kişiler, kızıl tonları tercih ederek oldukça güzel sonuçlar elde edebilir. Kızıl tonlarını tercihinize bağlı olarak koyu veya açık tonlarda belirleyebilirsiniz.

Uçlarına Doğru Işıltı

siyah saç uçlarına doğru ışıltı
siyah saç uçlarına doğru ışıltı

Saçlarınızın dip ve orta kısımlarında herhangi bir renk olsun istemiyorsanız eğer, siyah saç uçlarına ışıltı yaptırarak, istediğiniz saçlara sahip olmakla beraber, istediğiniz tonlarda saç cilası ile birlikte, yansıma tonlarınızı seçebilirsiniz.

Bej Işıltı

siyah saça bej ışıltı
siyah saça bej ışıltı

Son 3 yılda hayatımıza giren ve sokaklarda oldukça sık görmeye başladığımız bej saç rengi, siyah saçlı kişilerde de oldukça harika sonuçlar gösteriyor. Siyah saç ile geçişli bir şekilde ombre veya highlight işlemlerinden sonra saça uygulanan bej tonları, kişinin tercihine göre soğuk ve sıcak tonlarla beraber, siyah saça bej ışıltı ile yeni bir görünüm yakalayacaksınız.

Küllü Işıltı

siyah saça küllü ışıltı
siyah saça küllü ışıltı

Günümüzde sıkça tercih edilen ve doğal görüntüyü yok etmeyen küllü tonlar, siyah saç renginde değişiklik yapmak isteyenlerin tercih ettiği tonlar arasındadır. Siyah saça kumral ışıltı yaptırarak, doğal ve modern bir görünüme sahip olarak, bir taşla iki kuş vurmuş olursunuz.

Siyah Saça Işıltı Fiyatları

Siyah saça ışıltı fiyatları, saçınızın yoğunluğu ve uzunluğuna bağlı olmakla beraber, 2024 yılında ortalama fiyatları 2000-5000 TL arasında olup, bu fiyat kuaförünüzün fiyat politikası ve lokasyonuna bağlı olmakla beraber değişkenlik göstermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir